МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ВІДДАННЯ ПАСХИ

5 червня 2019 року, в день віддання свята Пасхи, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове богослужіння пасхальним чином у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль, Полісся. Високопреосвященніший Владика, духовенство єпархії та богомольці підносили свої молитви за мир і спокій в нашій державі.

В слові архіпастирської проповіді Владика Митрополит, зокрема, сказав: «В сьогоднішній день Свята Церква святкує віддання – закінчення святкування свята Пасхи. Закінчуються святкові славлення Воскресшого Христа, але не закінчується віра в Воскресшого Христа …».

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – архімандрита Іларіона (Клебана) з днем народження та подякував йому за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії. Богослужіння закінчилося многоліттям.