МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ

23 липня 2019 року повнота Православної Церкви молитовно прославляє засновника чернечого життя – преподобного Антонія Києво-Печерського.

З цієї нагоди, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України звершив Всенішну та святкову Божественну Літургію в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: архієреї УПЦ, в тому числі і Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій та братія обителі в священному сані.

В цей день Керуючий справами УПЦ Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній молитовно святкує день пам’яті свого небесного покровителя. Користуючись нагодою, владика Анатолій привітав Митрополита Антонія з днем його Ангела.

Святкові заходи закінчилися хресною ходою до Ближніх печер обителі, де був відслужений молебень.