МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ У СВЯТО-ГЕОРГІЄВСЬКОМУ СТАВРОПІГІЙНОМУ ГОРОДНИЦЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

14 вересня 2019 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прийняв участь у святковому богослужінні з нагоди престольного свята на честь преподобного Симеона Столпника у Свято-Георгієвському ставропігійному чоловічому монастирі смт Городниця Житомирської області.

Божественну Літургію очолив Керуючий справами УПЦ Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Бориспільський і Броварський.

Йому співслужили: Митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан; Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій; Митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон; Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир; Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент; Архієпископ Городницький Олександр; Архієпископ Бучанський Пантелеімон; Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет; Архієпископ Фастівський Даміан; Архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій; Єпископ Хотинський Веніамін; Єпископ Баришівський Віктор; Єпископ Білогородський Сильвестр; Єпископ Ладиженський Сергій; Єпископ Згурівський Амвросій.

Проповідь після читання Євангелія виголосив Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Після богослужіння Митрополит Анатолій привітав намісника монастиря – архієпископа Городницького Олександра та братію обителі з престольним святом та побажав їм і надалі молитовного подвигу у їхньому чернечому житті.

Святкове богослужіння завершилося Хресною ходою та співом многоліття.