МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ З НАГОДИ 60-ти річчя НАМІСНИКА СВЯТО-ВВЕДЕНСЬКОГО ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ м. КИЄВА АРХІЄПИСКОПА ДАМІАНА

1 грудня 2019 року, в Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прийняв участь у святковій Божественній Літургії у Свято-Введенському чоловічому монастирі міста Києва.

Святкову Божественну Літургію у Свято-Введенському Храмі обителі очолив Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України – Предстоятель Української Православної Церкви.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Запорізький і Миргородський Лука, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Празький і Чеських земель Михаїл, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Боярський Феодосій, намісник обителі архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, архієпископ Арцизський Віктор, єпископ Єдинецький і Брячанський Никодим, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Ладижинський Сергій.

Після богослужіння Митрополит Анатолій привітав намісника монастиря – архієпископа Фастівського Даміана з його ювілеєм, висловивши побажання помочі Божої і надалі мудро керувати у святій обителі на благо Матері Церкви.