МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ МОЛИТОВНО СЛАВИТЬ СВЯТО – ВВЕДЕННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ

4 грудня 2019 року Свята Православна Церква святкує Введення в храм Пресвятої Богородиці, котре належить до дванадцяти найбільших церковних свят. Як передають нам церковні історики, батьки Богоматері – праведні Іоаким і Анна, будучи бездітними, дали обітницю, що коли у них з’явиться дитина, то віддадуть її на службу Богу. Коли Діві Марії виповнилося три роки, батьки привели її до Храму і віддали в руки первосвященика Захарії, щоб здійснилась воля Божа і Пречиста Діва Марія, в майбутньому, стала матір’ю Господа нашого Іісуса Христа.

З нагоди храмового свята, котре святкує церковна громада, на її запрошення керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Божественну Літургію у Свято-Введенському Храмі села Лінчин, Березнівського району, Полісся. Владиці співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; протоієрей Володимир Цимбалюк – настоятель Свято-Введенського Храму села Лінчин; протоієрей Борис Цимбалюк – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Моквин Березнівського району; протоієрей Валентин Мамчур – настоятель Свято-Іллінського Храму селі Витковичі; настоятель Свято-Казанського Храму села Богуші – священик Тарасій Шкуратюк та настоятель свято-Троїцького Храму села Голубне – священник Михайло Дударик.

У Храмі на святкове богослужіння зібралось чимало парафіян та діточок.

Слово проповіді виголосив благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій відслужив святковий молебень, після котрого подякував всім присутнім за спільну молитву та привітав парафіян з храмовим святом.