МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО

14 січня 2020 року Свята Православна Церква відзначає Обрізання Господнє, а також вшановує пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, який є одним із найшановніших отців Церкви.

В цей день Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій розділяє радість молитовного єднання зі своєю паствою у Свято-Успенському Храмі смт. Клесів Сарненського району, Полісся. Владика звершив святкову Божественну Літургію святителя Василія Великого.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, протоієрей Василь Приндюк – настоятель Свято-Успенського Храму смт Клесів; протоієрей Олександр Чумак – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Вири, Сарненського району; священик Роман Василець – настоятель Свято-Благовіщенського собору смт Клесів; священик Володимир Колесник – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму смт Клесів, Сарненського району, Полісся.

Слово проповіді виголосив секретар єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), в котрій розповів про земний шлях святителя Василія Великого та закликав віруючих до стояння у православній вірі.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій розкрив для вірян значення народження Спасителя миру та висвітлив земний подвиг Христа. Після цього Владика привітав отця настоятеля – протоієрея Василія Приндюка з днем його Ангела та побажав йому молитовного заступництва святителя Василія Великого.

Богослужіння закінчилося співом колядок, які звершив Митрополит Анатолій разом із вірянами Храму.

За богослужінням молився голова Клесівської ОТГ В.Ф. Гриник.