Щоденні архіви: 07/06/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

7 червня 2020 року повнота Святої Православної Церкви молитовно вшановує свято – Святої Трійці, день П’ятидесятниці.

В цей святковий день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, з нагоди храмового свята прибув з архіпастирським візитом до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно для звершення Божественної Літургії.

За урочистим богослужінням архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління та священик Борис Попченко – настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно, Полісся.

Після Євангельського читання Владика Митрополит звернувся до присутніх зі словом проповіді на тему свята.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин вечірні з читанням особливих колінопреклонних молитв. Богослужіння закінчилось освяченням зілля.