МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ ВШАНУВАВ ПОКРОВИТЕЛЬКУ ПОЛІССЯ – СВЯТУ ІУЛІАНІЮ, КНЯЖНУ ОЛЬШАНСЬКУ

19 липня 2020 року Свята Православна Церква вшановує день пам’яті святої праведної Іуліанії, княжни Ольшанської, покровительки Поліського краю.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Іуліаніївському Храмі міста Дубровиця, Полісся, приурочену до храмового свята.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики Сарненської та Рівненської єпархій УПЦ.

На Малому вході Владика Митрополит освятив новий Іконостас.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до пастви зі словом духовної настанови.

Богослужіння закінчилося молебнем, під час котрого Владика і священики пом’янули імена потребуючих помочі Божої.