МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ НЕРУКОТВОРНОГО ОБРАЗУ ХРИСТА

29 серпня 2020 року Свята Православна Церква святкує Нерукотворний Образ Христа Спасителя.

З цієї нагоди Високопреосвященнійший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув до церковної громади Свято-Успенського храму села Чудель, Сарненського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан) та настоятель храму протоієрей Сергій Петронюк.

По закінченню Божественної Літургії Владика Митрополит виголосив проповідь на тему свята в котрій, зокрема, сказав: «Сьогодні Свята Церква вшановує Нерукотворний Образ Іісуса Христа, який згідно Святого Передання був переданий царю Авгарю для його зцілення. Кожен з нас, хто має віру, також зцілюється через Образ Христа, до якого взиває в молитвах. Нехай милосердний Господь цілить наші душі і серця та не позбавляє нас слави Господньої в Царстві Небесному…»