МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ благ. кн. ОЛЕКЕСАНДРА НЕВСЬКОГО м. КОСТОПІЛЬ

12 вересня 2020 року Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого благовірного великого князя Олександра Невського.

В цей день, на прохання церковної громади, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до старовинного Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) та духовенство міста Костопіль.

По закінченню богослужіння Владика звернувся до парафіян зі словом проповіді, в котрій розкрив подвиг земного шляху великого князя Олександра Невського.

Служба Божа закінчилась хресною ходою та співом многоліття.