Щоденні архіви: 25.01.2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В СТАРОВИННОМУ ХРАМІ м. КОСТОПІЛЬ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Перед початком богослужіння Його Високопреосвященство зустрів настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) та духовенство Костопільського благочиння. Увійшовши до храму поліський Владика звершив Божественну Літургію, під час котрої об’єднав віруючих УПЦ у спільній молитві.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав вірян з прийняттям Чесних Дарів Тіла і Крові Господньої. Настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) подякував правлячому архієрею за архіпастирський візит та за спільну молитву.