МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ “ВЕЛИКОДНІ ДНІ НА ПОЛІССІ ОМРАЧИЛО ГОРЕ…”

Великодні дні на Поліссі омрачило горе – загинув воїн-захисник сержант Павлович Ярослав Михайлович.

Загиблий народився 06.02.1976 в Старому Селі, Рокитнівського району. До лав Збройних Сил України призваний в березні цього року, проходив службу в 3 роті 1 загону спеціального призначення військової частини А4030.

Внаслідок мінометного обстрілу російськими окупантами біля міста Ізюм, Харківської області, отримав осколкові поранення не сумісні із життям. Без батька залишилося 6 дітей.

По благословінню керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського, Чин відспівування убієнного воїна звершив протоієрей Андрій Озерчук – настоятель Свято-Миколаївського храму села Старе Село, Рокитнівського району Полісся.

Йому співслужили:

протоієрей Ігор Маринич – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Вежиця, Рокитнівського району;

священик Іван Ковальчук – настоятель Свято-Покровського храму села Дроздинь, Рокитнівського району.

В надгробному слові протоієрей Андрій Озерчук передав слова співчуття митрополита Анатолія, зокрема, сказавши: «Загиблий воїн Ярослав пішов до війська добровольцем, заради того, щоб його діти і всі громадяни нашої Держави жили у вільній та квітучій Україні. Він показав нам приклад любові до своєї Батьківщини. Розділяємо горе дружини, дітей та рідних, молимось за вічний спокій його душі…».

Поховано убієнного воїна на кладовищі села Старе Село.

ВІЧНА ЙОМУ ПАМ’ЯТЬ!