МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО СПОЧИЛІЙ БРАТІЇ ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ ТА ПО СЕКРЕТАРЮ ЄПАРХІЇ – архімандриту ФЕОФАНУ (ФЕДЮКЕВИЧ)

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський з архіпастирським візитом відвідав чоловічий монастир на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» урочища «Федорина» села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся.

Владику супроводжували: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі; протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння, братія обителі.

Під час візиту, архіпастир відвідав монастирське кладовище, де звершив заупокійну літію по спочилій братії обителі та по секретарю єпархії – архімандриту Феофану (Федюкевич). Після заупокійної літії, митрополит Анатолій виголосив проповідь та виголосив спочилим вічну пам’ять.