МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З АРХІПАСТИРСЬКИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДУЄ ПАРАФІЇ, ЗВЕРШУЮЧІ СВЯТКОВІ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся та її настоятеля протоієрея Сергія Мельничука, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкової Божественної Літургії.

За архієрейським богослужінням молились настоятелі церковних громад Поліської єпархії УПЦ, котрі разом зі своїм владикою молилися за дарування миру нашій Державі.

На Малому вході Владика Митрополит, згідно благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія за багатолітнє служіння Святій Церкві відзначив настоятеля Свято-Воскресенського храму села Довговоля – протоієрея Сергія Мельничука другим Хрестом з прикрасами.

Після читання Святого Письма Євангелія владика Анатолій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.