МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЮВІЛЕЙНІ СВЯТА ХРАМУ ТА СЕЛА

12 березня 2017 року, в Неділю 2-гу Великого посту, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до громади Свято-Михайлівського храму села Люхча, Сарненського району Полісся. З нагоди 20-ти років від дня забудови храму та 440-річчя заснування села Владика звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого. За богослужінням молилися: селищний голова В.М.Дебелий, Сарненський міський голова С.Б.Усик, представники інших гілок влади та вірні УПЦ.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) та настоятель храму протоієрей Леонід Лазарчук.

Після богослужіння Митрополит Анатолій висловив подяку настоятелю храму – протоієрею Леоніду Лазарчуку за пастирські труди у ввіреній парафії, також, відзначив його та голову селищної ради В.М.Дебелого до ювілею орденом «Гордість Православ’я». Божа служба закінчилась співом многоліття.