Щоденні архіви: 22.03.2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «НИНІ ПОЛІЩУКИ ПРОВОДЯТЬ В ОСТАННІЙ ШЛЯХ ВОЇНА АТО»

Православне Полісся провело в останній шлях православного воїна АТО – Олексія Кондратюка, 1995 року народження, котрий загинув захищаючи територіальну цілісність нашої Держави під містом Маріуполь, Донецької області. Загинув під час виконання бойового завдання внаслідок розриву міни. У покійного залишилися батьки, брат, дружина, дворічний син.

По благословінню керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського, чин похорону звершив благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) у Свято-Олександро-Невському храмі міста Костопіль.

Архімандрит Іларіон (Клебан) висловив співчуття керуючого єпархією, митрополита Анатолія рідним та побратимам загиблого, зокрема, сказавши: «Церква разом із рідними оплакує смерть воїна, молитовно просить у Бога прощення гріхів убієнному Олексію та безсмерття його душі».

Вічна йому пам’ять!