З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського на території Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району Полісся, відбувся православний дитячий літній табір ” Стежинами добра”.
Участь у таборі приймали діти-вихованці Недільних шкіл Свято-Троїцького собору міста Березне, Свято-Дмитріївскої парафії села Білка, Свято-Миколаївської парафії села Князівка та Свято-Кирило-Мефодіївської парафії села Новий Моквин, Березнівського району Полісся.
Божественна Літургія, котру звершив ігумен Макарій (Коломієць) у Свято-Покровському Храмі чоловічого монастиря, об’єднала дітей навколо молитви. Для дітей – учасників табору були організовані та проведені уроки Закону Божого та спортивні ігри.
Щодня монастирська їдальня надавала дітям чотирьохразове комплексне харчування. Діти відвідували ранішні та вечірні молитви, котрі звершувались у Храмі.
Також, діти приймали водяні ванни у Джерелі Свято-Покровського чоловічого монастиря. На другий день табору відбувся творчий вечір, де діти виступали з концертною програмою для присутніх гостей табору: поета та журналіста місцевої районної газети “Надслучанський вісник” Павла Рачка, який продекламував власний вірш “Ти для молитви час знайди”, та депутата обласної ради Миколи Петровича Мельника, який завітав до вихованців тобору із солодкими гостинцями. Особливо трепетно дітьми сприймався молитовний хресний хід навколо храму святої обителі, який звершувався після вечірніх молитв усіма учасниками табору.
Діти читали, вчилися співати духовний гімн України “Боже великий, Єдиний”.
Для вихованців був проведений вечір демонстрації фільмів “Церква – це ми”, “Три питання”, під час якого учасники табору переглядали та обговорювали зміст кінофільмів.
Дітям була організована та проведена М.І.Лаштою екскурсія у «Надслучанську Швейцарію» – Губківського замку, де діти ознайомилися з Каплицею над Джерелом, побачили «Соколині гори», відвідали древні Храми сіл Губків та Маринин.
По завершенню відпочинку діти отримали подячні грамоти.
Просмотров: (160)