МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ “ДУХОВЕНСТВО ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ РОЗДІЛЯЄ ГОРЕ І СКОРБОТУ РІДНИХ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ ЗСУ”

Знову горе прийшло на Полісся – від тяжкого поранення внаслідок мінометного обстрілу у Донецькій області загинув житель села Томашгород, Рокитнівського району – Михайло Куницький, 1979 р.н.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського відспівування звершено у Свято-Іоанно-Богословському храмі села Томашгород.

Чин відспівування очолив благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко.

Отцю благочинному

співслужили:

Протоієрей Анатолій Сидорук – настоятель Свято- Іоанна Богословського храму с. Томашгород

Протоієрей Валерій Рошко – настоятель Свято- Петро-Павлівського храму смт. Томашгород

Протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с. Рокитне

Протоієрей Віктор Огороднік – настоятель храму на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії с. Буда

Протоієрей Миколай Гордійчук – настоятель Свято-Іверської Ікони Божої Матері с. Рокитне

Протоієрей Андрій Пілат настоятель Свято-Троїцького храму с. Осницьк.

В надгробному слові отець благочинний передав слова митрополита Анатолія, зокрема, сказавши: «Загиблий воїн Михайло пішов до війська заради того, щоби всі громадяни нашої Держави жили у вільній Україні. Він показав нам приклад любові до своєї Батьківщини. Розділяємо горе рідних та близьких, молимось до Господа дарувати його душі Царство Небесне. ..».

Вічна пам’ять

Герою України!