Щоденні архіви: 23.07.2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В ШАНУВАННІ ПАМʼЯТІ прп. АНТОНІЯ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОГО У КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКІЙ ЛАВРІ

23 липня 2023 року повнота Православної Церкви молитовно прославляє преподобного Антонія Києво-Печерського.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський разом з єпископатом УПЦ співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України. Божественна Літургія була звершена на площі перед входом в Ближні печери Києво-Печерської Лаври.

В цей день Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній святкує день пам’яті свого небесного покровителя.

Користуючись нагодою, владика Анатолій привітав митрополита Антонія з днем його Ангела.