МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ у СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ ГОРОДОЦЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ

1 серпня 2023 року, в канун дня пам’яті святого пророка Божого Іллі, на запрошення настоятельки жіночої обителі ігумені Михаїли (Заєць) керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну у Свято-Миколаївському жіночому монастирі села Городок, Рівненської області.

Перед входом в обитель владику Анатолія зустріла ігуменя Михаїла (Заєць) з сестрами.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: керуючий Рівненською єпархією – архієпископ Рівненський та Острозький Пимен, вікарій Хустської єпархії – єпископ Угольський Євсевій, вікарій Київської Митрополії – єпископ Бишівський Кирилл.

За богослужінням, після читання Євангелія, митрополит Анатолій виголосив слово проповіді на тему життя святого пророка Іллі та помазав як вірян, так і сестер монастиря освяченим єлеєм.