МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ НА ЧЕСТЬ св. пророка Божого ІЛЛІ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ ГОРОДОЦЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ

2 серпня 2023 року, в день пам’яті святого пророка Божого Іллі, на запрошення настоятельки жіночої обителі ігумені Михаїли (Заєць) керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову Божественну Літургію у Свято-Миколаївському жіночому монастирі села Городок, Рівненської області.

Його високопреосвященству співслужили: керуючий Рівненською єпархією архієпископ Рівненський та Острозький Пимен; вікарій Київської Митрополії – архієпископ городницький Олександр; вікарій Хустської єпархії – єпископ Угольський Євсевій, вікарій Київської Митрополії – єпископ Бишівський Кирилл.та єпископи УПЦ.

Після читання Євангелія, митрополит Анатолій виголосив слово проповіді.

Святкове богослужіння завершилося хресною ходою та співом многоліття.