Щоденні архіви: 30.08.2023

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: “ВІЙНА ПРОДОВЖУЄ ЗАБИРАТИ ЖИТТЯ ВІРНИХ СИНІВ-ЗАХИСНИКІВ СВОЄЇ УКРАЇНИ…”

Знову страшна звістка лунає на Поліссі…. Загинув наш земляк, захисник нашої Батьківщини…

19 серпня 2023 року, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу у Запорізькій області від поранень несумісних з життям загинув житель Рокитно, Полісся – воїн Едуард Басюк, 1977 року народження.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування був звершений у Свято-Троїцькому храмі смт Рокитне.

Чин заупокійного відспівування очолив благочинний Рокитнівського благочиння протоієрей Борис Попченко.

Йому

співслужили:

протоієрей Іоанн Маринич – настоятель Петро-Павлівського храму с. Хміль

протоієрей Василій Рошко – настоятель Свято – Покровського храму с. Блажове

протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с. Рокитне

протоієрей Микола Гордійчук – настоятель Свято-Іверської Ікони Божої Матері с. Рокитне

протоієрей Андрій Пілат настоятель Свято-Троїцького храму с. Осницьк.

протоієрей В’ячеслав Покровський – настоятель Свято-Почаївської ікони Божої Матері храму смт Рокитно

протоієрей Анатолій Сидорчук – настоятель Свято-Іоанно-Богословського-Богословського храму с. Сахи

протоієрей Миколай Боровець – настоятель Свято-Михайлівського храму с. Єльно

протоієрей Михаїл Дударик – настоятель Свято-Пантелеймонівського храму с. Рокитне

протоієрей Василій Абрамович – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму с. Сновидовичі.

В надгробному слові отець благочинний передав співчуття митрополита Анатолія дружині, двом синам та рідним убієнного воїна.

Вічна пам’ять

убієнному воїну-захиснику