Щоденні архіви: 06.11.2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В ХРАМІ с.КУЗЬМІВКА, ПОЛІССЯ

На запрошення церковної громади Свято-Успенського храму села Кузьмівка, Сарненського району, Полісся Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкової Божественної Літургії, приуроченої до недільного дня.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Сергій Камінський – настоятель Свято-Успенського храму села Кузьмівка, архідиякон Іларій (Новак).

У слові повчання митрополит Анатолій закликав вірян бути стійкими у православній вірі, котру нам, як безцінний скарб, залишили наші батьки та діди.

Богослужіння закінчилося молебнем за воїнів, за мир в Державі та народ Божий. Також, владика Анатолій висловив слова подяки отцю настоятелю та вірянам за спільну молитву.