Щоденні архіви: 08.11.2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ св.вмч. ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО

8 листопада 2023 року повнота Православної Церкви вшановує пам’ять святого великомученика Димитрія Солунського, котрий постраждав за Христа у ІV столітті.

Сьогодні своє храмове свято відзначає церковна громада Свято-Димитріївського храму села Серники, Вараського району, Полісся.

На запрошення церковної громади, керуючий єпархією,   Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкової Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята.

Слід зазначити, що Свято-Димитріївський храм збудований місцевими майстрами 190 років тому без жодного цвяха, майстерно виконане оформлення храмового інтер’єру, а саме – настінний розпис та різьблений іконостас.

За звершенням Божественної Літургії митрополиту Анатолію співслужили: благочинний Зарічненського благочиння – протоієрей Микола Полюхович, настоятель храму  – протоієрей Іоанн Муляр та духовенство Поліської єпархії.

По завершенню Божественної Літургії була звершена хресна хода навколо храму, після котрої архіпастир привітав всіх присутніх з храмовим святом, побажавши богомольцям миру, тілесного здоров’я та спасіння душ во Христі.