Щоденні архіви: 12.11.2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ св. преподобномучениці АНАСТАСІЇ РИМЛЯНИНІ у місті ВОЛОДИМИРЕЦЬ

11 листопада 2023 року Свята Православна Церква вшановує пам’ять святої преподобномучениці Анастасії Римлянині.

З нагоди храмового свята, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади на честь преподобномучениці Анастасії міста Володимирець, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії.

Архіпастирю співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан); благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний; настоятель храму – протоієрей Василій Парчук та духовенство Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

На святкове богослужіння прибули прочани з інших парафій Поліської єпархії УПЦ.

Під час Божественної Літургії, на Малому вході, митрополит Анатолій відзначив настоятеля храму – протоієрея Василія Парчук церковною нагородою – правом носіння другого Хреста з прикрасами.

На запричасному  проповідь виголосив благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний.

По завершенні богослужіння архіпастир звернувся зі словом духовної  настанови, щодо подвигу преподобномучениці Анастасії та її стійкості у вірі. Владика закликав вірян бути такими ж стійкими, якою була і преподобномучениця Анастасія Римляниня.

Також, був відслужений молебень за здоров’я вірян Української Православної Церкви, богомольців та воїнів-захисників нашої Держави.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.