Щоденні архіви: 27.05.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ ДО ЦЕРКОВНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА ДОВГОВОЛЯ, ПОЛІССЯ

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району, Полісся,  та її настоятеля протоієрея Петра Коваля керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкової Божественної Літургії.

За архієрейським богослужінням молились багаточисельні настоятелі церковних громад Поліської єпархії УПЦ, котрі разом зі своїм владикою молилися за воїнів-захисників та за дарування миру нашій Державі.

Після читання Святого Письма Євангелія владика Анатолій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По завершенню богослужіння митрополит Анатолій подякував настоятелю Свято-Воскресенського храму села Довговоля – протоієрея Петру Ковалю за пастирське служіння у ввіреній йому парафії.

Божественна Літургія закінчилася співом многоліття та  архіпастирським благословінням вірян, котрі молилися за святковим богослужінням.