СТОЛИЦЯ ПОЛІССЯ – місто САРНИ СВЯТКУВАЛА СВОЄ ХРАМОВЕ СВЯТО

24 червня 2024 року Свята Православна Церква святкувала День Святого Духа.

В цей день своє храмове свято молитовно відзначила церковна громада Свято-Троїцького храму мікрорайону Доротичі міста Сарни, Полісся.

З цієї нагоди Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкового богослужіння.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Микола Ковальчук – настоятель храму та багаточисельне духовенство Поліської єпархії УПЦ.

За богослужінням молилися парафіяни інших храмів міста і району, а також, керівники різних установ та підприємств міста.

В слові проповіді владика митрополит, зокрема, сказав:”В ці дні ми молитовно прославляємо Святу Трійцю. Ми Її сповідаємо, Їй поклоняємося, Її славимо та покладаємо на Неї свої надії…».

Після Божественної Літургії митрополит Анатолій очолив хресну ходу навколо храму. На завершення богослужіння архіпастир привітав вірян з храмовим святом, побажавши усім присутнім завжди бути під покровом Святої Трійці.

Коментарі закриті.