Щоденні архіви: 18.07.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ прп. СЕРГІЯ РАДОНЕЗЬКОГО

18 липня 2024 року Свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Сергія, ігумена і чудотворця Радонезького.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському храмі міста Зарічне, Полісся.

Владиці співслужили:   – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан); настоятель Свято-Успенського храму міста Зарічне – протоієрей Микола Полюхович; благочинний Дубровицького благочиння – протоієрей Микола Іваничко; благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний та  духовенство Поліської єпархії. За богослужінням, також, молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району ігуменя Іуліанія (Боровець) з сестрами обителі.

Після читання Євангелія, Архіпастир виголосив слово проповіді на  тему земного подвигу преподобного.

По закінченню богослужіння митрополит Анатолій привітав усіх зі святом, побажавши миру та здоров’я.