Щоденні архіви: 23.07.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ БЛАЖЕННІШОМУ МИТРОПОЛИТУ ОНУФРІЮ В ДЕНЬ ПАМʼЯТІ преподобного АНТОНІЯ, ЗАСНОВНИКА КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ

23 липня 2024 року повнота Православної Церкви молитовно прославляє преподобного Антонія Києво-Печерського, засновника чернецтва.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський разом з єпископатом УПЦ співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України. Божественна Літургія була звершена в храмі преподобного Агапіта Києво-Печерської Лаври.

Слід зазначити, що в цей день Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній святкує день пам’яті свого небесного покровителя.

Користуючись нагодою, митрополит Анатолій привітав митрополита Антонія з днем Ангела, побажавши йому кріпості, сили та наснаги і надалі право правити слово Христової істини.

Святкове богослужіння закінчилося многоліттям.