МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ ДО ЦЕРКОВНОЇ ГРОМАДИ села ОДРИНКИ, ПОЛІССЯ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади Свято-Казанського храму села Одринки, Сарненського району, Полісся, прибув до храму для звершення Божественної Літургії та молитовного єднання зі своєю паствою.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння та настоятель храму – протоієрей Володимир Жемелко.  За архієрейським богослужінням молилися парафіяни, котрі спільно зі своїм владикою підносили посилені молитви  за нашу Державу, її народ, владу та військо, щоб Господь дарував мир нашій землі та милість знедоленим.

Під час богослужіння владика митрополит звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

Після святкового богослужіння митрополит Анатолій подякував духовенству та вірянам за спільну молитву, котра обєднала усіх в одну духовну родину. Також, архіпастир висловив подяку отцю настоятелю – протоієрею Володимиру Жемелко за багатолітні труди, які він несе у ввірений йому парафії.

Коментарі закриті.