Щоденні архіви: 09.08.2024

КЕРУЮЧИЙ ПОЛІСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ св. вмч. та цілителя ПАНТЕЛЕІМОНА м. РОКИТНО

9 серпня 2024 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого великомученика і цілителя Пантелеімона.

З цієї нагоди, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади, прибув до Свято-Пантелеімонівського храму міста Рокитне, Полісся, де очолив святкову Божественну Літургію, приурочену до храмового свята.

За святковим богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму – протоієрей Михайло Дударик та багаточисельне духовенство Поліської єпархії.

Архіпастир після читання Святого Письма Євангелія виголосив проповідь на тему земного подвигу святого великомученика Пантелеімона.

Разом із архіпастирем за богослужінням молилися: меценати, парафіяни храму та богомольці з інших парафій міста та району.

Святкове богослужіння закінчилося Хресною ходою та співом многоліття.