Щоденні архіви: 12.08.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВІДВІДАВ ЦЕРКОВНУ ГРОМАДУ СЕЛА БЛАЖОВЕ, ПОЛІССЯ

11 серпня 2024 року, в Неділю 7-му після П’ятидесятниці, відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського до церковної громади Свято-Покровського храму села Блажове, Рокитнівського району, Полісся. Владика прибув до храму для звершення Божественної Літургії, приуроченої до недільного дня.

Під час богослужіння архіпастирю співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко та настоятель храму – протоієрей Василь Рошко.  Храм був наповнений парафіянами храму, діточками та паломниками із сусідніх сіл району.

Після Євангельського читання архіпастир звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді на Євангельську тему.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.