Щоденні архіви: 20.08.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО В КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ МІСТА АТОМНИКІВ – ВАРАШ

19 серпня 2024 року повнота Святої Православної Церкви молитовно відзначає свято Преображення Господнє.

В цей день, на запрошення церковної громади, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Преображенського кафедрального собору міста атомників – Вараш, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята кафедрального собору.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний; настоятель кафедрального собору – протоієрей Володимир Денисюк; протоієрей Андрій Комар; протодиякон Віталій Мацюк.

У слові проповіді владика розкрив історію сьогоднішнього свята та закликав вірян до «внутрішнього преображення, відновлюючи почуття любові, добра, хороших взаємовідносин, як одне до одного, так і до Господа…».

По закінченню богослужіння архіпастир прочитав молитви на освячення плодів та окропив їх святою водою.