МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “МОЛИТВА ЄДНАЄ ВІРНИХ В ХРИСТА З БОГОМ”. СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У с. ЗІРНЕ

На запрошення церковної громади Свято-Пантелеімонівського храму села Зірне, Березнівського району, Полісся, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення Божественної Літургії.

У Престола Божого владиці співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; настоятель храму – протоієрей Іоанн Бондар; настоятель Свято-Миколаївського храму – протоієрей Роман Миронець; настоятель храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші – протоієрей Тарасій Шкуратюк. Молилися паломникі з сусідніх сіл району, котри прибули на спільну молитву зі своїм архіпастирем.

За богослужінням владика митрополит виголосив слово духовної настанови.

Після Літургії архіпастир  подякував усім за спільну молитву та обдарував богомольців святими Іконками. Богослужіння закінчилося многоліттям.

Коментарі закриті.