Щоденні архіви: 22.09.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В НЕДІЛЮ 13-ту ПІСЛЯ ПЯТИДЕСЯТНИЦІ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В с. РАДИЖЕВО, ПОЛІССЯ

22 вересня 2024 року, в Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященнійший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади, звершив Божественну Літургію у Свято-Георгіевському храмі села Радижево, Вараського району, Полісся.

Високопреосвященнішому владиці співлужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний, настоятель Свято-Георгіевського храму села Радижево – священник Павло Петровський; настоятель Свято-Покровського храму села Хиночі – протоієрей Петро Кутинець.

Після читання Євангелія, Поліський архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом настанови згідно Євангельського читання. Владика закликав до стійкості у вірі в любові до Матері Церкви та вірності її вченню.

По закінченню богослужіння архіпастир подякував усім за спільну молитву. Окремо, архіпастир побажав отцю настоятелю – священнику Павлу Петровськомууспіхів у подальшому служінні на ниві Христовій, окормляючи ввірену йому парафію.

Богослужіння закінчилося благословінням пастви архіпастирем.