МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЯЩОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО с. ПОЛИЦІ, ПОЛІССЯ

27 вересня 2024 року Свята Православна Церква відзначає свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього.

В цей святковий день, на запрошення церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженської парафії села Полиці, Вараського району Полісся, митрополит Анатолій прибув до громади для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей ергій Наконечний – благочинний Володимирецького благочиння; настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Полиці – протоієрей Сергій Мельничук та духовенство Поліської єпархії Української Православної Церкви.

В слові архіпастирської проповіді митрополит Анатолій розкрив значення Чесного Животворящого Хреста в житті кожного християнина.

По закінченню богослужіння був відслужений молебень за воїнів-захисників Батьківщини, за мир в державі та благополуччя її народу. Також, митрополит Анатолій привітав парафіян із престольним святом, побажавши миру та здоров’я.

Коментарі закриті.