Щоденні архіви: 29.09.2024

КЕРУЮЧИЙ ПОЛІСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ УПЦ МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ БЛАЖЕННІШОМУ МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ ОНУФРІЮ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ В ГОЛОВНОМУ СОБОРІ УСПЕНСЬКОГО ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ В ОДЕСІ

28 вересня 2024 року вечері, в канун дня пам’яті преподобного Кукші Одеського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння в головному соборі Успенського чоловічого монастиря в Одесі.

На запрошення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, участь у святковому богослужінні взяв  керуючий Поліською єпархією митрополит Анатолій. Також, Предстоятелю співслужили: митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент,  та сонм архієреїв Української Православної Церкви, духовенство Одеси, Одеської єпархії та гості у священному сані.

Цього року Успенський Одеський монастир відзначає 200-річчя з дня заснування, а також виповнюється 30 років обрітення мощей преподобного Кукші.

З цієї нагоди, 29 вересня, у день обрітення мощей преподобного Кукші Одеського, Блаженніший Митрополит Онуфрій очолить Божественну літургію в Успенському соборі.