МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «КАЗАНСЬКА»

21 липня 2017 року Свята Православна Церква вшановує Образ Божої Матері «Казанська».

З цієї нагоди, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до церковної громади Свято-Троїцького Храму села Велике Селище, Березнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Архієрейське богослужіння об’єднало у спільній молитві духовенство єпархії, парафіян та богомольців з інших сіл району.

Після читання Євангелія владика митрополит звернувся до всіх присутніх зі словом архіпастирської проповіді.

По закінченню Божественної Літургії архіпастир подякував всім за спільну молитву та благословив богомольців.