Щоденні архіви: 12/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗУСТРІВСЯ З АНТІОХІЙСЬКИМ ПАТРІАРХОМ ІОАННОМ Х

Відбулась зустріч Митрополита Сарненського і Поліського Анатолія з Предстоятелем Антіохійської Православної Церкви Блаженнішим Іоанном Х.

Під час зустрічі, Митрополит Анатолій передав вітання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України Антіохійському Патріарху Іоанну та ознайомив з політичною ситуацією в Україні, розповів про служіння Української Православної Церкви в умовах збройного конфлікту на Сході України. Владика Анатолій розказав Його Блаженству про біль і сльози дітей України і всіх дітей світу, котрі втрачаючи своїх батьків під час військових дій, залишаються сиротами.

Також, Митрополит Анатолій просив особистих молитв Його Блаженства за мир в Державі Україна, за припинення військових дій та мирне співіснування громадян в нашій Державі.