Щоденні архіви: 03/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКУВАННЯ 440-річчя СЕЛА ЧУДЕЛЬ.

Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій відвідав церковну громаду Свято-Успенського Храму села Чудель, Сарненського району Поліського краю. Слід зазначити, що в ці дні громада села святкує 440-річчя від дня заснування села. З цієї нагоди, Владика Митрополит звершив святковий молебень у Храмі.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав духовенство та парафіян з храмовим святом та ювілеєм села, побажав милостей від Господа та заступництва Богоматері.

За звершенням подячного молебню молився Чудельський селищний голова В.Т.Жук та жителі селища.

Після, Митрополит Анатолій відкрив святкову академію на честь ювілею у селищному Будинку культури.

В слові привітання Владика, зокрема, сказав: «Багато прекрасних і даровитих людей були народжені в цьому селищі. Тут проживають прекрасні лісові люди, які сьогодні розвивають не тільки селище своїм трудом, но і Державу Україну…».

Владика Анатолій відзначив Орденом «Гордість Православ’я» Чудельського селищного голову В.Т.Жук.