МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

3 червня 2018 року в Неділю 1-у після П’ятидесятниці, Всіх святих, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району, Полісся.

Владику Митрополита зустрів намісник обителі – архімандрит Антоній (Грибан), котрий супроводив його до Храму, в якому архіпастир очолив святкову Божественну Літургію. Владиці співслужили отець намісник, братія в священному сані та духовенство Поліської єпархії.

Слід зазначити, що в цей день отець намісник – архімандрит Антоній (Грибан) святкує свій ювілей – 50 років з дня свого народження.

Користуючись нагодою, Митрополит Анатолій привітав отця намісника з його ювілеєм і побажав здоров’я, кріпості, сили та спасіння.

За богослужінням молився голова Володимирецької райради В.В.Ковенько.