МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ

З великою радістю церковна громада на честь Архістратига Божого Михаїла села Біле Володимирецького району, Полісся прийняла Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського для освячення новозбудованого Храму.

Трудами парафіян Української Православної Церкви був збудований новий красивий Храм.

Під час Чину освячення, з благословіння Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Анатолій заклав святі мощі у хрестовину Святого Престолу. Після освячення у Храмі була звершена перша Божественна Літургія архієрейським чином.

За богослужінням Митрополиту Анатолію співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Віталій Деркач – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Біле; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського Храму м. Володимирець; протоієрей Володимир Першута – настоятель Свято-Троїцького Храму села Зелене, Володимирецького району; протоієрей Петро Кутинець – настоятель Свято-Покровського Храму села Хиночі, Володимирецького району; протоієрей Іоанн Серховець – настоятель Храму на честь Преподобного Лаврентія Чернігівського села Рудка; священик Георгій Кухарець – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Воронки, Володимирецького району, Полісся.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Анатолій виголосив проповідь про значення Храму для християнина та закликав церковну громаду зберегти його у вірності канонічній Українській Православній Церкві.