Щоденні архіви: 27/09/2014

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ХРЕСТ – СИМВОЛ НАШОГО СПАСІННЯ»

27 вересня Свята Православна Церква молитовно вшановує свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього. Це свято встановлено на згадку знайдення святою рівноапостольною царицею Єленою чесного древа на якому був розіп’ятий Господь наш Іісус Христос. Нині своє престольне свято відзначає Свято-Хресто-Воздвиженська парафія села Полиці Володимирецького району Полісся. Розділити молитовну радість з парафіянами, на запрошення церковної громади, прибув керуючий Сарненсько-Поліською єпархією митрополит Анатолій. Владиці співслужили благочинний Кузнецовського благочиння протоієрей Віктор Пінчук, настоятель храму протоієрей Сергій Мельничук, духовенство єпархії. Молилися багаточисельні парафіяни та прочани сусідніх сіл.

Після читання Євангелія владика митрополит виголосив проповідь на тему свята та його історії.

По закінченню богослужіння архіпастир висловив подяку отцю настоятелю за труди у ввіреній йому парафії. Також, владика Анатолій привітав парафіян з храмовим святом, побажавши кріпості, сил тілесних та духовних. Богослужіння завершилося многоліттям.