САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО.

9 жовтня в день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова своє престольне свято відзначає Свято-Іоанно-Богословська парафія села Маща Костопільського району Полісся. Розділити молитовну радість з парафіянами, на запрошення церковної громади, прибув керуючий Сарненсько-Поліською єпархією митрополит Анатолій. Архіпастирю співслужили секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель храму протоієрей Даниїл Ільницький, духовенство єпархії, також, молилися багаточисельні богомольці.

За традицією, після читання Святого Євангелія, архіпастир виголосив проповідь, у якій висвітлив життєвий шлях апостола Любові.

На Малому вході владика митрополит освятив новий розпис храму.

По закінченню Божественної Літургії архіпастир привітав всіх присутніх з храмовим святом та висловив подяку отцю настоятелю за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії, та відзначив його церковною нагородою.