Щоденні архіви: 11/11/2014

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ СЛАВИТЬ СВЯТУ АНАСТАСІЮ»

11 листопада 2014 року Свята Православна Церква прославляє пам’ять преподобномучениці Анастасії Римлянині. В цей день святково та урочисто звершилась Божественна Літургія у Свято-Анастасіївському храмі міста Володимирець Полісся, котру очолив керуючий єпархією – високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський.

Владика прибув до парафії щоби молитовно підтримати громаду, яка будує новий храм. Архіпастирю співслужили благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель храму протоієрей Василь Парчук та священики єпархії. Молились багаточислені парафіяни та прочани.

У слові проповіді владика зазначив : « свята Анастасія показує нам приклад своєї віри в Спасителя миру та через страждання свої навчає нас стійкості в час випробовування, щодо Христової віри, котру неможна зраджувати у своєму житті»

По закінченні Божественної Літургії митрополит Анатолій привітав всіх з престольним святом, висловив подяку отцю настоятелю за пастирське служіння. Божа служба закінчилась многоліттям.

За Богослужінням молились голова Володимирецької райдержадміністрації В.В.Савонік, голова Володимирецької райради В.В.Ковенько, різні керівники установ та підприємств.

DSC_0298 DSC_0306