Щоденні архіви: 16/12/2014

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «БОЛИТЬ СЕРЦЕ ЗА НУЖДЕННИХ».

Згідно благословінню Його Високопреосвященства, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Сарненського і Поліського, настоятель Свято-Параскевського храму села Тинне, Сарненського району Полісся, протоієрей Олексій Бухало разом із парафіянами зібрали матеріальну допомогу, продукти харчування та інше для дітей-сиріт дитячого будинку «Антошка» міста Краматорськ.

Другій вантаж, також, зібраний парафіянами Сарненської єпархії під керівництвом протоієрея Олексія Бухало, сьогодні, одночасно відправляється для воїнів-захистників нашої Батьківщини.

Учні місцевої школи села Тинне передали воїнам-захистникам свої творчі надбання, котрі будуть нагадувати їм про своїх дітей, які хвилюються та чекають їх дома.

Владика митрополит Анатолій дякує всім добрим людям, котрі відгукнулися на прохання надати поміч дітям-сиротам, нужденним та воїнам АТО. «Своїми добрими справами ви увійдете в історію захисту нашої Вітчизни та збереження її територіальної цілісності» – наголосив Владика.