САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ.

31 травня 2015 року в день Святої Трійці, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята. За урочистим Богослужінням Поліському архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Олександр Загребельний та духовенство єпархії.

Після Євангельського читання владика звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Після Божественної Літургії Владика звершив чин вечірні з читанням колінопреклонних молитв. Богослужіння закінчилось хресною ходою та освяченням зілля.

За Богослужінням молилися голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір, голова Рокитнівської райради Р.О.Дубовець та керівники інших установ та підприємств району.

DSC_0008 DSC_0018 DSC_0027 DSC_0031 DSC_0046 DSC_0049 DSC_0051 DSC_0073