Щоденні архіви: 20/10/2015

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ГЕФСІМАНІЇ

Сьогодні, перебуваючи з  паломницькою поїздкою на Святій Землі, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, намісник Успенської Києво-Печерської Лаври, звершив Божественну Літургію в Гефсиманії на Гробі Божої Матері, де після Успіння було покладено Її Пречисте тіло.

Його високопреосвященству під час Літургії співслужили митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Герасскій Феофан, настоятель київського храму прот. Василь Озимчук, братія Лаври у священному сані.

З дня поховання Богородиці християни благоговійно шанували місце Її поховання та влаштували на ньому храм. У храмі зберігалися дорогоцінні пелени, якими було повито Її тіло.

Всі присутні на богослужінні паломники підносили молитву за мир в нашій державі.

Оспівувалася Пресвята Богородиця у всі часи, і до нас дійшло неймовірна кількість піснеспівів, гімнів, акафістів і просто стіхословія, в яких люди намагалися вилити хоча б частину тієї любові, яку вони відчували до Божої Матері. Оспівували Її і сьогодні під час Божественної Літургії всі прочани, які прибули в ці святі місця.

J UKUK DGVHN5YHV56YJ5 JG6I8BI8IB8