Щоденні архіви: 09/01/2016

САРНИ. ВІДБУЛОСЯ ПОХОВАННЯ ВОЇНА АТО.

З благословіння керуючого єпархією, високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Сарненського і Поліського, благочинний Костопільського району архімандрит Іларіон (Клебан) в співслужінні духовенства благочиння звершив чин похорону воїна Збройних Сил України Жук Володимира, 1973 року народження, котрий помер 2.01.2015 році у зоні АТО. Воїн ніс службу у в\ч А 4152. У покійного залишились дружина та двоє маленьких дітей.

В надгробному слові, згідно благословіння керуючого єпархією, митрополита Анатолія, отець настоятель сказав: «Кожен воїн виконуючи наказ Президента, щодо збереження територіальної цілісності України, виконує свій громадянський і військовий обов’язок. Церква разом із рідними оплакує смерть воїна та просить у Бога прощення йому гріхів, а душі – безсмерття».

Поховано новопреставленного на батьківщині у селі Постійне, Костопільського району Полісся.

Вічна йому пам’ять!

свічка

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ РІЗДВЯНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТІ АТОМЩИКІВ – КУЗНЕЦОВСЬК.

8 січня 2016 року в день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський прибув до церковної громади Свято-Преображенського кафедрального собору міста Кузнецовськ для звершення Божественної Літургії. За богослужінням владиці співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Денисюк та духовенство собору.

Після читання Євангелія владика митрополит звернувся до багаточисельних парафіян зі словом проповіді.

Після богослужіння архіпастир очолив спів колядок з парафіянами.

DSC_0008 DSC_0014 DSC_0039 DSC_0042 DSC_0048 DSC_0055 DSC_0152 DSC_0224 DSC_0230