Щоденні архіви: 06/05/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОМЕР БАТЬКО – ОСИРОТІЛИ ДІТИ»

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з глибоким сумом сповіщає, що 4 травня 2016 року на 41-му році життя, після тяжкої хвороби, відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії протоієрей Петро Трофімчук. Отець Петро народився в селі Залав’я, Рокитнівського району, Рівненської області 18 липня 1975 року.

В 1995 році рукопокладений в сан священика преосвященним Варфоломієм, архієпископом Рівненським і Острозьким. Був настоятелем Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Вежиця, Рокитнівського району.

Слід зазначити, що отець Петро крім своїх трьох рідних дітей, сам виховував ще і трьох всиновлених дітей, котрих всиновив, взявши їх із дитячого будинку.

5 травня, по благословінню керуючого єпархією митрополита Сарненського і Поліського Анатолія у Свято-Покровському храмі села Залав’я була звершена заупокійна Божественна Літургія, котру очолив благочинний Рокитнівського благочиння – архімандрит Іоанн (Котик). Після заупокійної Літургії було звершено Чин похорону новопреставленого протоієрея Петра.

За богослужінням молилися більше двадцяти священиків єпархії, парафіяни храму, діти батюшки та рідні.

В надгробному слові, архімандрит Іоанн (Котик) передав слова митрополита Анатолія: «Отець Петро був відданим сином Матері-Церкви. Прикро, що Господь так рано призавав його до Себе. Хай воскресший Господь совоскресить його душу для вічності і безсмертя».

Поховано протоієрея Петра Трофімчука на сільському цвинтарі.

Керуючий єпархією, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій та духовенство єпархії висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та духовним чадам новопреставленого.

DSC_0292 DSC_0298 DSC_0316 DSC_0349 DSC_0404 DSC_0413 DSC_0420